Deveriča zamenjal Peršič ?

Marca meseca smo za vas prebrali:

FC KOPER: Koprske mladince bo odslej treniral Stjepan Deverić …

Stjepan Deverić: “Koper si zasluži, da se vrne med najboljše!” 

V mesecu maju pa se šušlja po kuloarih, da Štef Deverič po samo dveh mesecih delovanja v koprskem klubu ni več vodja mladinskega pogona Zamenjal naj bi ga dolgoletni igralec in trener v nižjih selekcijah Kopra Manuel Peršič.

Komentarji 3

  • Starinavijač on 19. 5. 2018 at 12:58

  FCkozli…….SRAMOTA koperskega nogometa!!!!!

  Nosonja & comp. vi lahko vodite samo farmo oslov, ker ste isti…..koljoni!

  • Fazan on 17. 5. 2018 at 11:02

  Škoda, da ni več nobenih novic iz kluba in preprčan sem, da bi jih mogoče še kdo prišel gledat. Tako pa se vse skupaj temelji na neprevirjenih novicah, ampak to je že druga zgodba. Ni kluba brez navijačev in obrtano.

  • Violjcna Obala on 16. 5. 2018 at 20:38

  Bravo FC KOMEDIJA……..

Komentarji so onemogočeni.

EnglishSlovenian