V Tolminu delitev točk

Koper je v Tolminu včeraj odigral pomembno srečanje za napredovanje v drugo slovensko ligo, toda mrtvi tek dveh ekip se nadaljuje naprej.

Neodločen rezultat verjetno ne bo zadovoljil koprske navijače, ki so pričakovali zmago in utrditev na prvem mestu. Pričakovano trda tekma in prvenstvo postaja vse bolj zannimivo. Tolmin je v prvem polčasu imel lepo priložnost za vodstvo a je koprski vratar strel ubranil. Domači so z igro malce zavlačevali, tako, da sta ekipi odšli na odmor brez danega zadetka. Rumeno modri so drugi polčas pričeli bolj agresivno, imeli poset zoge in celo zadeli vratnico. Prvi zadetek v mreži domačih bi verjetno potek srečanja spremenil a se to ni zgodilo. ” Kanarčke” je spremljalo kar neka navijačev, ki so z avtobusom organizirano prišli bodrit svojo ekipo. Koper svojo naslednjo tekmo igra proti Plami iz Podgrada.


TKK Tolmin – FC Koper : 0:0 (0:0)

TKK Tolmin: Bova 6,5, Šuligoj 6,5, Zornik 6,5, J. Šturm 6, Kos 6, Kavčič 6,5, Rakušček 6,5 (od 64. Kutin 6), Kravanja 6, M. Perše 6 (od 72. Rutar -), D. Šturm 6, Sokanović 6 (od 24. Kucalović 6). Trener: Jan Kragelj.

Koper: Grlj 6,5, Hadžić 6,5, Cerovec 6,5, Petrović 6, Vrdoljak 6, Glavaš 6 (od 77. Angov -), Andjelić 6, Baša 6, Gajšek 6 (od 87. Opara -), Guberac 6,5, Šolaja 6 (od 46. Verunica 6,5). Trener: Damir Milinović.

Rumeni kartoni – Kravanja, J. Šturm; Glavaš, Vrdoljak, Petrović, Angov.

Komentarji 3

  • KP stara garda on 17. marec, 2019 at 19:57

  Kaj tifozi se obstajajo?

  • navijač z obale on 16. marec, 2019 at 20:10

  Tudi točka danes je v redu, imeli smo nekaj šans, Tolmin pa tudi. Važno je blo, da se ne izgubi te tekme. Prvenstvo bo še težko, konkurenca se je nekoliko okrepila, pa tudi še dva derbija nas čakata, tako da bo tudi podpora s tribun kot danes igrala pomembno vlogo. Čestitke igralcem in tifozom

  • Tifozi1987 on 16. marec, 2019 at 18:34

  Prva liga, šampjon liga, stalnica v Europi 😂
  Ufffff v Tolminu osvojit točko, to uspe samo najboljšim😂😂😂😂😂😂😂😂

Komentarji so onemogočeni.

EnglishSlovenian