Derbi tokrat na Bonifiki

Stara rivala, ki se bosta srečala letoš že  drugič bo skoraj sigurno privabilo nekaj več gledalcev na sicer prazne tribune Bonifike. Videli bomo tudi ali bo več gledalcev kot na tekmi v Izoli , ki je postregla z vsem kar takšen derbi ponuja.

Derby Izola_Koper_22092018

Komentarji6

Preskoči na obrazec za komentar

• Starinavijač on 9. 11. 2018 at 22:11

BP je uničil NK Koper!

Kanarčki bojo ostali za vedno, kozle pa si lahko pelješ na pašnjo 18.11.2018!

To bo upjamo tudi zadnja pašnja pogrebnika NK Kopra!

😤😤😤😤😤😤😤😤

• Rumeni on 9. 11. 2018 at 7:16
    • Odgovori

Stari grb ni prinašal sreče, ma kaj ta mona od BP blebeta po radiu Capris, kajti kozli pa so prinesli srečo. Kozli pod njegovim grbo niso naredili še nič od kar ga je zamenjal. Ajajjjjja…. izpad v Primorsko ligo in prvak te ulične lige, če on grobar koprskega nogometa to šteje za uspeh.

Pod starim grbom pa te osvojene lovorike

2x Državni prvaki
    2x Zmagovalec super pokala
    4x Pokalni prvak
    2x Pokalni prvak – Republiški (YU)
    2x Republiški prvak (YU)

Uspehi kluba v YU in Evropi

3x UEFA Europa League
    1x UEFA Champions League
    3x UEFA Cup
    2x UEFA Intertoto Cup
    1x Jugoslovanska druga liga
    2x Med Republiška liga
    1x Finale za amaterskega prvaka YU lige

• KP stara garda on 8. 11. 2018 at 20:14
    • Odgovori

Ribari pridejo z barkami….to so navijaci….izola diha za soboto….
    RIP MILAN TRESKAVICA

• navijač z obale on 9. 11. 2018 at 11:41
      • Odgovori

Ribari niso nobeni navijači… navijajo samo ko Izola igra s Koprom, kar samo pomeni, koliko tudi Izoli pomeni Koper (no sej Tifozi v tem primeru niso nič boljši, ampak imajo vsaj nek razlog (uprava NK Koper)).
      Pravi navijači so s klubom na vsaki tekmi, ne glede na to kdo je nasprotnik!

• navijač z obale on 9. 11. 2018 at 11:44
        • Odgovori

Zato želim Ribarom, da so na več tekmah, tudi ko ne igrajo s Koprom, in Izoli pomagajo do boljših rezultatov, kar se tudi od takih navijačev pričakuje.

Jutri pa Forza Koper!

• Koprčan on 8. 11. 2018 at 19:09
    • Odgovori

Poslušal sem župana na njegovem radiu, da je koper imel nesposobna vodstva, seveda gospod župan, če ti lahko rečem gospod ampak pred teboj so nesposobna vodstva ” kanarčkov” igrala naš veliki derbij v prvi ligi. Pod tvojm sposobnim vodenjem “kozlov” pa v tretji zvezni ligi. In zapomni si že enkrat rumeo modra, grb, himna se ne menja.

Vaš e-poštni naslov ne bo objavljen

EnglishSlovenian