Derbi koprčanom

Rumeni so danes v Izoli na derbiju sicer premagali domačine, a z predvsem boljšo igro in doseženim zadetkom v prvem polčasu. Domačini niso imeli nekih izrazitih možnosti, razen zadete stative, da pa bi premagali našega vratarja bi morali igrati bolje in pokazati več.

Elta Izola – FC Koper 0:1 (0:1)

Sodniki:Kajtazović Nejc (glavni sodnik), Brezar Davor, Gerkman Borut
Delegat:Fatur Branko
Št. gledalcev:1000

Strelec Kristjan Glavaš 28″

Antonio Grlj,Žiga Opara,Denis Cerovec,Luka Badžim,Kristijan Glavaš,Amir Čavalić,Edi Baša,Dejan Angov,Damir Hadžić,Mateo Verunica,Stefan Andjelić
Igrali še: Petrovič, Tomič, Gajšek

Koprćani so v prvem polčasu igrali bolje, toda v drugem polčasu ko smo pričakovali še kaj več in mogoče še kakšen zadetek pa ne. Domačini so se branili in tu in tam kdaj prešli sredinsko črto. Toda v enem takšnem napadu in nezbranosti obrambe, bi lahko zadeli, toda rešila nas je stativa. Derbi tokrat ni privlekel toliko gledalcev kot prvi, a je vseeno bilo nekaj navijaškega naboja.

Komentarji10

Preskoči na obrazec za komentar

• navijač z obale on 08/04/2019 at 13:45

Jaz mislim da se stvari vendarle obračajo na boljše, igralcev je vse več domačih, rezultati so točno taki kot se od te ekipe pričakuje, mladinski pogon se dviga nazaj.
    Gledalcev bo postopoma vse več,
    glede Tifozov pa: tudi 10 organiziranih navijačev je boljše kot 0 navijačev, tako da kar se mene tiče je vsak dobrodošel

• Stari navijač on 07/04/2019 at 21:53

Pope….evo ti “kozličke” in šampjon ligo😤
    Vse skupaj kar se sedaj dogaja, ja samo posledica tistih, kateri so pahnili klub na dno…..vse je obrnjeno na glavo 😤

• KP stara garda on 07/04/2019 at 9:46

Malo spremljam FB po tekmi,na uradni strani MNK IZOLA javna zahvala RIBAROM (pa ceprav vceraj pomoje se niso ravno izkazali).
    Jaz nekaj takega se iz strani tega nasega bogega kluba res ne spomnem…pa niti v sampijonskih letih ko smo Tifozi res bili 12 igralec!!!
    Vceraj sem bil na glavni tribuni in spet videl ene in iste face….Guberac,ZUTI (pa kaj za en K ima on iskat v nekem resnem klubu),in se par njih… ….nic proti njim ampak ne vidim neke svetle prihodnosti ce stvar se korenito ne spremeni!!!!
    Uspesni klubi imajo v vodstvu uspesne bivse igralce….mi imamo Pirjavca ki zoge se ni videl in podobne….
    Dokler bo tako podpore nebo….pa to zdaj povem….rajsi 11 kvalitetnih tujcev kot 11 povprecnih domacinov…ki to ki zdaj imamo ni vredno nic….

• Joško on 07/04/2019 at 22:04

Ti stara garda vse kritiziraš od Ribarjev ki so bili odlični , po tvoje se nisi izkazali (, magari se bi naši Tifozi zbrali v takem števili), do novega starega vodstva , cavollo stara garda ,nikoli ti ni prav! Je bilo prej boljše ko so forešti vodili klub?

• KP stara garda on 08/04/2019 at 11:59

Ti nakratko odgovorim:
        Glede Ribarjev,ce nisi oz nikoli nisi bil del ultras gibanja,ti nemore bit jasno zakaj te neka navijaska skupina lahko razocara (to pa ne pomeni da je polom,ampak razocaranje)
        Pripravljali so se na derby na polno (prvi in tisti v Kp sta bila fenomenalna),prisli na stadion 3 min pred tekmo in naleteli na poostren nazor varnostnikov (to so mogli tudi pricakovati) kateri so jim zaplenili 90% pirotehnike (sestavni del resne in organizirane grupe,katera bi takemu derbiji dala se vecji car).
        Prisli na stadion in se zbrali na tribuni z 20 min zamudo (to si niso smeli dovolit,tako kot tudi neki brezvezen pretep med njimi).
        Navijali so solidno,ampak dalec pod tem kar oni znajo in zmorejo,od tu moje razocaranje.
        Tifozov pa sploh nebi omenjal ker tisto je pa res nula od nule (ampak to je ze zgodba stara vec let)
        Glede FC KOPRA
        Vsak klub ki je bil “resetiran”tako kot nas in postavljal temelje na novo,cez trnovo pod od najnizje do najvisje lige se je starega vodstva po sirokem loku izogibala.
        Guberac je gospod z velikim G-jem,pod njegovim vodstvom smo doziveli tudi lepe stvari in to mu noben nemore ocitat.
        Ampak kot sinpatizer (ne vec navijac,od famozne tekme proti Olimpiji ko smo prvic zgubili po 28 letih prevlade na Bonifiki in BREZ NAVIJACEV NI KLUBA ce se spomnes famozne izjave sina pred to tekmo) bi rad videl,da se stvar res postavi na novo,tako pa korakamo proti drugi ligi in pol naprej (to s tem igralskim kadrom lahko pozabimo) s starimi navadami!!!!
        Ce ti je jasno ok, ce ne dobro vseno….mislim da nisem edini tega mbnenja glede na to,da na tekmah je vrh glave 50 ljudi.
        Lp

• Jaka Franca on 08/04/2019 at 10:24

Ti si res predvsem STARA, garda bolj malo… dej si mir in pusti ljudi delat v miru….clani so prvi z velikim naskokom, mladinci/ kadeti so 12 pik pred drugim in divjajo nazaj v 1. Ligo… kaksni tujci?

• Jaka franca on 07/04/2019 at 9:01

Poskodovanih in ostalih odsotnih je bilo skoraj 10 igralcev…na tej slabi umetni travi je bilo pomembno le zmagati in nic drugega…

• Joško on 07/04/2019 at 21:38

Točno tako, FORZA KOPER !

• KP stara garda on 06/04/2019 at 19:59

Brez vezna tekma,na nivoju tretje lige….s tako ekipo v drugi ligi nimamo kaj iskat

• navijač z obale on 06/04/2019 at 19:56

Nič posebnega ni prikazal Koper, blo je veliko slabo odigranih akcij.. Na koncu sem se bal da bo Izola izenačla ker je imela v zaključku nekaj nevarnih napadov iz prekinitev.
    Sicer pa rezultat je važen in zmaga je tu. Škoda da nimamo dovolj navijačev, da bi lahko parirali Ribarom.