Dare Vršič v Kopru uživa

In da mu motivacije niti po naključju ne manjka. Celo do te mere, da želi igrati čim dlje. Tudi do 40. leta starosti, če bo mogoče. In še dlje, čeprav jih bilo malo, ki so si upali staviti, da se bo nekdanji reprezentant zgodbe na Bonifiki lotil z ‘levo roko’ in se pred koncem kariere na morju še malce zabaval …

Intervju za dnevnik Ekipa

Dare Vršič v istri uživa

“Če bi razmišljal na takšen način, bi se pridružil kakšnemu avstrijskemu četrtoligašu. Tam bi se lahko zabaval in, če hočete, za*ebaval, poleg tega bi bil doma. Ampak hotel sem pravšnji izziv, ki sem ga v Kopru nedvomno našel. Iz dneva v dan se trudim, da bi upravičil zaupanje, ki so mi ga namenili,” pravi Dare Vršič, ki se je na Bonifiko preselil iz Ljudskega vrta. Športni direktor vijoličastih se je po koncu prejšnje sezone odločil, da z njim ne bo podaljšal pogodbe, o čemer je bilo že veliko povedanega in napisanega. Omenjale so se tudi zamere zaradi takšne poteze Zlatka Zahovića. “Ne, nimam nikakršnih zamer, svet profesionalnega nogometa pač deluje na tak način. Ker še vedno imam željo po igranju, po tekmovalnem ritmu, je bilo zame celo boljše, da poiščem kakšno drugo možnost. V Mariboru bi bil najbrž druga izbira …”

1 komentar

    • Nostalgik on 16/12/2019 at 15:55

    Tudi jaz bi užival za 6 jurćkov na mesec ,

Komentarji so onemogočeni.