Dare Vršič dneve v izolaciji z družino preživlja v Istri

Nekatere stvari seveda manjkajo, pogrešamo jih, ampak kaj hočemo. Tako pač je, s tem se je treba sprijazniti, medtem pa uresničujem individualni program vadbe, aktiven sem vsak dan. Razmere seveda niso najboljše, vendar je spodbudno vsaj to, da tek po asfaltu za zdaj ni pustil posledic. Ni nikakršnih manjših poškodb, kar mi je všeč, vaje za moč pa opravljam na domači terasi,” je povedal izkušeni vezist koprskega drugoligaša.

Pričakovali bi, da se sam težko odpravi na trening in se mora vedno znova prepričevati, da to preprosto mora storiti. “Ne, s tem nimam težav. Večji zalogaj se je ustrezno organizirati.”

Intervju z Daretom v dnevniku Ekipa

Se bo DARE VRŠIČ UPOKOJIL? Njegov odgovor ne pušča NIKAKRŠNEGA DVOMA, hkrati dodaja: Za HČERKO sem rekreativec!