Čudovita zadetka Vršiča

” Kanarčki” so proti hrvaški ekipi iz Rijeke ekipi nastopili z vsemi trenutno razpoložljivimi igralci, srečanje pa so odigrali tudi nekateri obetavni mladinci. Na igrišču pa ni bilo videti Požrla, Pejiča in Žižka, ki so vadili po posebnem programu, saj so rahlo poškodovani.

FC Koper – NK Opatija 3:1 (1:1)

Strelci za Koper: Baša,34′, Vršič 57′, 58′

Postava prvega polčasa: Vargić, Cerovec, Hadžić, Badžim, Martinaga, Dodlek, Bešir, Galešić, Baša, Čirjak in Djermanović

Na dokaj zanimivem srečanju smo videli tudi dva izredno lepa zadetka, s katerima nam je postregel Dare Vršič. Le ta je le v v dveh minutah iz prostih strelov premagal gostujočega vratarja. Posebej lep zadetek je bil, ko je iz leve strani Dare sprožil proti vratom in zadel stičišče okvirja vrat. Koper bo svoje naslednje srečanje odigral v soboto proti novomeški Krki.

1 komentar

    • Stari navijač on 26/02/2020 at 13:05

    Dare CAR💪, prvoligaški igralec, genij!
    Ostali del ekipe, pa se bo moral bolj potruditi, ker 1 liga ni samoumevna!

Komentarji so onemogočeni.