Mitja Burin debitiral

Naš nogometaš Matija Burin, ki je pri Kopru obetal ogromno sedaj nastopa za ljubljansko Olimpijo. Svoj krstni nastop v prvi Slovenski ligi je imel včeraj, ko je debitiral proti ekipi Celja. Na zelenici stožiškega stadiona je odigral dobrih 70′ in prejel čestitke ljubljanskih navijačev. Žal sam bi želel to doživeti na naši Bonifiki a valilnica koprskih nogometašev v klubu in njihov prehitri odhod nam je to veselje odvzel. O mladem reprezentantu priča tudi dejstvo, da je bil skupaj na pomembni življenjski preizkušnji v Angliji pri Liverpulu še ne star 14-letni Matija Burin skupaj z  13-letnim Martinom Pečarjem, ki je tudi bil pri Olimpiji sedaj pa nadaljuje kariero v frankfurtskem eintrachtu. Omenimo še to, da sta pri zelenih še dva naša obetavna igralca Matic Paljk in Jan Andrejašič. Matiji pa želim še ogromno  dobrih iger in … ne pozabi rumene…

Slika NK Olimpija

Facebook
Facebook