Bravo naslednja preizkušnja

Kanarčki se bodo pred zadnjo tekmo drugega kroga v Ljubljani pomerili proti ekipi Brava. V prvi četrtini so rumeni imeli odličen zbir točk, da pa tako ni bilo v drugi četrtini pa sta bila kriva predvsem dva poraza doma. Toda z dobrim izidom iz Ljubljane pa bi bili nekako le v igri za najboljša mesta pred prihajajočim zimskim odmorom. Saga z rdečimi kartoni se je razpletla, tako, da je disciplinski sodnik le tega dodelil pravemu igralcu. Trener Zeljkovič se verjetno vrača in kako bo postavil igralce in igro proti disciplinirani ekipi, ki nam je na Bonifiki povzročala, kar neka skrbi, da o porazu niti ne govorim.

Sodniki:Jug Matej (glavni sodnik), Bensa Uroš (1. pomoč), Jug Tadej (2. pomoč) , Bubek Alen (4. sodnik)
Delegat:Levačič Danilo
18. krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana | 28.11.2021 ob 13.00 | Prenos: Sportklub 1
Vse tekmetekmezmageneodločeniporazigoli
Bravo52215
Koper51222