Hud poraz v Šiški

Novi trener, novi pristop igri v prvem polčasu in samo nekaj minut dobre igre je bilo premalo za kaj več. Pritiska na domačo obrambo ni bilo več in samo ena priložnost, ki jo je imel za kanarčke bočni igralec Darko Mišič. Igralci Brava so se nekako otresli pritiska in nas nato potisnili v obrambo in bili boljši nasprotnik. Koprčani so danes zopet naredili kardinalno napako v 33 minuti, ko zadene Loren Maružin za prvo vodstvo domačih. V drugem polčasu gledamo slabo jalovo igro Kopra brez pravih priložnosti za zadetek. Ljubljančani zopet prevzamejo igro v svoje noge in zadenejo preko Milana Tučiča za dve proti nič po napaki koprskega vratarja Ivana Vargiča . Trener Rodolfo Vanoli naredi nekaj zamenjav ampak brez spremembe v igri rumenih. V 75′ minuti sledi novi šok za kanarčke, ko prejmejo še tretji zadetek s katerem nas Brazilci s Šiške tudi prehitijo na prvenstveni lestvici. Žal šok terapija pri Koprčanih po menjavi trenerja ni uspela in smo doživeli že tretji zaporedni poraz. V četrtek pa nas čaka še ena težka preizkušnja proti ekipi Mure.

BRAVO − KOPER 3:0 (1:0)
Maružin 33. Tučič 63. Kancilja 75.

Bravo: Vekić, Kurtović, Drkušić, Brekalo (90./Križan), Španring, Žinko, Kramarič (79./Kirm), Ogrinec (90./Puconja), Nukić, Maružin (69./Kancilija), Tučić.

Koper: Vargić, Viler, Rajčević, Žužek, Mišić (71./Krajinović), Dodlek, Guberac, Pejić (71./Barišić), Knežević (52./Spinelli), Vršič (84./Caimacov), Mulahusejnović (84./Stevanović).

Sodnik: Matej Jug (Tolmin)

Odlomki s tekme

Komentarji7

Preskoči na obrazec za komentar

1. Stojan ,če namesto imena igralca, ki je kritiziran ,objaviš xxxxxx ,potem je boljše da ukineš spletno stran ali jo prepustiš nekomu ,ki ima jajca napisat ime in priimek.Pa brez zamere !

1. Zmenjeno, ko se boste vi in vsi ostali prijavili z vašim pravim imenom in priimkom bom uredil drugače. Moja stran ni narejena za pljuvalnik in frustracije nekaterih, ki jim je kultura pisanja tuja, tu pa ne mislim na vas ampak na splošno. Ko bi videli neobjavljene komentarje mi tega ne bi nikoli napisali in verjemite mi, da zaradi takih mi niti na pamet ne pride, da bi zapiral stran. Vam v dobro pa lahko komentarje enostavno zaprem ampak bi bila škoda zaradi tistih, ki normalno in kulturno pišejo.
      Stojan

1. Mogoče pa se ne prijavljajo s pravim imenom ,ker rajši povejo RESNICO anonimno in s tem ne reskirajo neko maščevanje na osebni ravni . Itak vsi ,ki so blizu bonifike vejo,kar se dogaja ,zato pač samo se razvije neka debata ,itak spremenili ne bomo nič .

• Istrijano on 20/02/2021 at 18:57
    • Odgovori

Mlade domače perspektivne igralce željne dokazovanja za svoj klub nagnali s kluba
    Pripeljali obalno drustvo ranjenih upokojencev in to je to žal

2. Žalost, da bolj žalostno ne more biti.
    Nakaj igralcev sploh ne sme biti na klopi in ne celo v prvi ekipi. Imen ne bom omenjal,ker vsi vemo kdo so to.
    Kot vse kaže se v slačilnici dogajajo dogodki, ki s športom nimajo nič.
    Srečo imajo samo,da ni gledalcev zaradi korone,ker bi bilo žalostno gledati 50 ljudi na VIP tribuni in nič ostalih navijačev.

3. Treba menjat igralce, ne trenerja. xxxxxx spet celo tekmo. To pomeni igrat z igralcem manj, zraven še pol ekipe ki ima 34,35 let je to to.

4. Za tak Koper so bili dejansko Brazilci. Sedaj se marsikdo sprašuje, če imamo res moštvo. Izven forme so nosilci igre. Vanoli je nekoliko spremenil sistem igre, verjetno je to največ kar lahko naredi. Moštvo mu sestavljajo drugi, sicer nekateri nikoli ne bi igrali v prvi postavi. Danes je to bilo žalostno, bledo in negledljivo.
    Nekaj je potrebno spremeniti, dvigniti glavo in se boriti naprej.

Vaš e-poštni naslov ne bo objavljen