Na Bonifiki novi obrazi

Dvajsetletni vratar Klemen Hvalič je prvi poletni novinec na Bonifiki. Dosedanji član Empolija, v preteklosti pa vratar mladinskih selekcij Gorice, je s Koprčani sklenil triletno pogodbo.

Klemen Hvaličc bo zaostril konkurenco med vratnicama, v domovino pa se vrača po štirih letih igranja za mladinske selekcije Empolija. V minuli sezoni je z mladinsko ekipo Empolija, ki je lani osvojila naslov mladinskega državnega prvaka, zaigral tudi v UEFA Mladinski ligi prvakov, mrežo modrih je čuval tudi na tekmi v Domžalah.

Novinci verjetno prihajajo tudi iz Celja in Olimpije. Michael Pavlović, je po poklicu levi bočni branilec in občasni slovenski reprezentant do 21 let. Žana Benedičiča pa ni potrebno posebej predstavljati.

Koprski nogometaši bodo prvo pripravljalno tekmo odigrali v soboto, ko se bodo v Gornji Radgoni merili s Clujem.