Boljši od sosedov

Koprčani so danes na soncu obsijani Bonifiki odigrali svojo drugo prijateljsko tekmo. Z dvema zadetki v prvem polčasu so premagali sosede iz Dekanov. Gledali smo srečanje s polno tempa in videlo se je, da sta ekipi že dobro priprapljena za nove napore. Z zadetkom Baše v 18 minuti po napaki obrambe je Koper prvič prišel v vodstvo. Djermanovič pa je popeljal “kanarčk” za dve prtoti nič v 35 minuti. V drugem polčasu sta obe ekipi zamenjalo kar nekaj igralcev, a je ritem in tempo bil še vedno na visokem nivoju. Dekančani so zmanjšali rezultat v zadnji minuti srečanja, kajti takoj po doseženem zadetku je sodnik Durmič odpiskal konec srečanja.

FC Koper – NK Dekani 2:1 (2:0)

Strelci: Baša 18′, Djermanovič 35′, Mene 90′

1 komentar

    • Stojan Bole on 30/01/2020 at 10:51

    Veseli me da sta obe ekipi odigrali dobro tekmo. Vrnitev na klop g.Ščulca je za Dekane najboljša okrepitev in upam,da bodo še boljše igrali v 2. ligi.
    Očitno ima Koper dobro ekipo,ki ve kaj hoče in seveda dobro upravo z g.Gubercem na čelu.Želim jim uvrstitev v 1 ligo.

    Srečno

    Stojan Bole

Komentarji so onemogočeni.