Bivša koprska trenerja prevzela vodenje Aluminija in Krškega

Nogometni klub Aluminij Kidričevo sporoča, da mesto glavnega trenerja članske selekcije, pred začetkom spomladanskega dela sezone, prevzema Oliver Bogatinov. Oliver Bogatinov je po profesionalni igralski karieri na trenerskem področju aktiven od leta 2006. Leto kasneje je v vlogi trenerja s članskim moštvom MNK Izola osvojil pokal MNZ Koper, v letu 2010 pa kot pomočnik trenerja članske ekipe FC Koper dosegel naslov prvaka prve slovenske lige in naslov zmagovalca Super pokala Slovenije. Leto kasneje je v istem klubu pričel z vodenjem kadetske selekcije s katero je postal prvak prvoligaške kategorije. Pred nastopom glavnega trenerja članske selekcije Nogometnega kluba Aluminij je Oliver Bogatinov deloval v nogometni šoli FC Koper v funkciji direktorja akademije.
Krčani, ki so se krog pred koncem jesenskega dela prvenstva razšli s Stipetom Balajićem, so našli novega trenerja. Za enoinpolletno sodelovanje s Posavci se je dogovoril Alen Šćulac, dolgoletni znanec prvoligaških zelenic. Nekdanji strateg Kopra je nazadnje deloval pri matičnem Jadranu iz Dekanov, ki ga je skupaj z Nevijem Finkštom popeljal med drugoligaše. Šćulac je v poldrugem desetletju nabral 297 prvoligaških nastopov, v tem času pa je branil barve Kopra, Dekanov, Izole, Mure, Primorja, Gorice in Olimpije.

1 komentar

    • Tifozi1987 on 31. 12. 2017 at 17:38

    Obema srečno in uspešno v novem okolju!

Komentarji so onemogočeni.

EnglishSlovenian