Bilje pravi test

Po nekaj dobrih predstavah koprčanov v sredo na Bonifiko prihaja ekipa Bilj, ki nastopa v drugi ligi. Mogoče je to pravi test vpogleda naše ekipe,ki bo verjetno naslednjo sezono igrala v drugoligaški konkurenci. Rumeni so v soboto v prvem polčasu prikazali dobro predstavo, in je na igrišču kot se v žargonu govori dobro stala.

Srečanje bo na igrišču številka 5 v sredo ob 18 uri.

Komentarji 4

Preskoči na obrazec za komentar

  • Starinavijač on 07/02/2019 at 14:27

  Bužan mora branit, je otrok Bonifike!!!!

  • Anti vijola on 07/02/2019 at 0:05

  Kaj ta Grlj je kot herpez, pa se ga ne rešiš ni šans, pa še blage veze nima!
  Bužan mora biti št.1
  Pa uprava končajte že s temi kozlički, ker ste sramota mesta Koper!

   • Denis on 07/02/2019 at 11:22

   Take besede za enega vratarja, ki je prišel v četrto ligo branit za naš Koper, ko nihče drugi na to ni niti pomislil, niso potrebne. Da ne omenjam predstav proti Sežani lani in Nafti letos, ko je branil odlično…LpD

    • opazovalec on 07/02/2019 at 14:08

    Kolko je meni znano je celotno 4 ligo branil Nene, grlj prišel šele januarja
    omenjeni tekmi pa niso noben razlog, da bi se domačega golmana zaničevalo. glej primer olimpija

Komentarji so onemogočeni.

Facebook
Facebook