Bili smo prvi v četrti, tretji in drugi ligi, zakaj ne bi bili tudi tokrat?

Srebrnič: Če si prepotenten, to ni okej

“Če si preveč prepotenten, potem to ni okej. Govorim predvsem o igralcih. Vedno moraš biti lačen nogometa, saj si potem vedno stoodstotno motiviran in daješ vse od sebe,” dodaja trener članske ekipe Miran Srebrnič.

“Zagotovo imamo visoke ambicije, a zdaj jih je treba pokazati še na igrišču,” pa je v imenu garderobe Koprčanov spregovoril nogometaš Žan Žužek.

Koper je v zadnjih šestih prvenstvenih tekmah premagal Celje, Olimpijo, Domžale in Tabor, remiziral pa z Mariborom in Aluminijem, ki ga je premagal tudi v pokalnem tekmovanju, v katerem Koprčani prav tako ostajajo v igri za lovoriko. Naslednja tekma po reprezentančnem premoru jih čaka na Bonifiki, ko bo na sporedu primorski derbi. V goste prihaja klub, v katerem status legende uživa zdajšnji trener Koprčanov Srebrnič. Gorica, ki ima deset točk manj od Kopra in si, podobno kot Koprčani, deli mesto z dvema kluboma, Domžalami in Aluminijem. Le s to razliko, da si omenjeni trije delijo zadnje, ne prvo mesto.

“Zagotovo imamo visoke ambicije, a zdaj jih je treba pokazati še na igrišču,” pa je v imenu garderobe Koprčanov spregovoril nogometaš Žan Žužek.

Koper je v zadnjih šestih prvenstvenih tekmah premagal Celje, Olimpijo, Domžale in Tabor, remiziral pa z Mariborom in Aluminijem, ki ga je premagal tudi v pokalnem tekmovanju, v katerem Koprčani prav tako ostajajo v igri za lovoriko. Naslednja tekma po reprezentančnem premoru jih čaka na Bonifiki, ko bo na sporedu primorski derbi. V goste prihaja klub, v katerem status legende uživa zdajšnji trener Koprčanov Srebrnič. Gorica, ki ima deset točk manj od Kopra in si, podobno kot Koprčani, deli mesto z dvema kluboma, Domžalami in Aluminijem. Le s to razliko, da si omenjeni trije delijo zadnje, ne prvo mesto.

vir siol.net