Benedejčič že okreva

Slovenska reprezentanca je danes opravila dva treninga v Kranjski Gori. Dopoldanskega na igrišču Čičare so zaznamovale pretresljive novice o zdravstvenem stanju člana strokovnega vodstva, Igorja Benedejčiča. 

Igorju Benedejčiču pa urednik želi uspešno in hitro okrevanje. 

Priprave na tekmo z Avstrijo so bile na dopoldanskem treningu v drugem planu, saj je reprezentančni tabor pretresla novica o zdravstvenem stanju Benedejčiča. Kekovi varovanci so s treningom opravili, kasneje pa se vrnili v hotel, kjer so bile odpovedane napovedane medijske aktivnosti.

Po treningu je celotno reprezentanco razveselila novica, da je Benedejčič uspešno prestal endovaskularni poseg in že okreva v UKC Ljubljana.

2 komentarji

  • Nostalgik on 1. junij, 2019 at 20:59
  • Odgovori

  Zakaj se take stvari zgodijo dobrim ljudem, legendam..Zakaj ne prime en kolpo arogantne pederčine ki jih je dosti okoli nas! DRŽI SE BENE, TE RABIMO !

  • Stari navijač on 31. maj, 2019 at 23:16
  • Odgovori

  Bene drži se! Želim ti hitro okrevanje!

Dodaj odgovor

Vaš e-poštni naslov ne bo objavljen

EnglishSlovenian