Poraz tudi proti Austria Wien

Druga pripravljalna tekma Kopra tokrat proti drugemu najboljšemu Avstrijskemu klubu. V prvem polčasu so Koprčani prejeli kar tri zadetke. Prvega po izredno lepem strelu izven kazenskega prostorja, drugi pa je padel po meni iz neobstoječe enajstmetrovke, tretjega pa smo si zakuhali z netočnimi podajami in kompliciranim igranjem v obrambi. V drugi polčas vstopimo boljše in bili enakovreden nasprotnik, Toda po izključitvi kapetana prejmemo še četrti zadetek. Koprčani nadaljujejo priprave in upamo, da čim prej strnejo vrste, kajti prvenstvo je že tu.

Austria Wien – FC Koper 4:0 (3:0)

Zadetki 12 Markus Suttner, Marco Djuricin 16, Eric Martelm 44, Aleksandar Jukic 87

Koper: Golubovič, Viler, Balta, Žužek, Guberac, Parris, Mulahusejnovič, Tičič, Grudina,Vošnjak,Ahmetaj

Igrali še: Juffo, Colley, Galina, Ilievski, Rajčevič, Palčič, Bešir, Krajinovič

Koprčani so tako proti enemu izmed najbolj slovitih avstrijskih klubov, ki ga v zadnjem času pestijo finančne težave, izkusili nemoč. Nogometaši Kopra pod vodstvom novega trenerja Zorana Zeljkovića, ki je na Bonifiko iz Novega mesta pripeljal tudi najboljšega strelca druge lige, Jamajčana Anthonyja Kaheema Parrisa, tako še naprej čakajo na prvo zmago.

1 komentar

    • StariNavijač on 04/07/2021 at 21:05

    Nič od niča…..žalost se nadaljuje😭

Komentarji so onemogočeni.