Andraž bo zaigral za New York City

 

“V veliko zadovoljstvo mi je, da sem podpisal za New York City FC. Več je razlogov, zakaj sem vesel, ker sem tukaj. Gre za klub s čvrstimi temelji, hkrati bom lahko delal z enkratnimi strokovnjaki. Zame je to velika stvar, saj mislim, da se lahko veliko naučim. S strani trenerja Patricka in vseh ostali izkušenih oseb v klubu,” je po prestopu v Združene države Amerike povedal Struna. naš bivši nogometaš si bo v prihodnje garderobo delil s nekdanjimi svetovnimi prvaki ( David Villa in Andrea Pirlo),  ko je uradno postal član kluba New York City FC iz elitne ameriške lige MLS. Andraž Struna je z ekipo New York Cityja podpisal pogodbo do konca te sezone, ki se z velikim finalom lige MLS končuje sredi decembra, z možnostjo podaljšanja za naslednji dve. Trener New Yorka je nekoč eden izmed boljših evropskih nogometašev Patrick Vieira je dejal, da je zadovoljen, ker je klub dobili tako mednarodno izkušenega nogometaša, ki lahko poboljša moštvo. Veselim se dela z njim,” je ob podpisu Strune povedal danes 41-letni nekdanji kapetan Arsenala. Tdi sam se veselim njegovih iger in hiter povratek nazaj v reprezentanco.

1 komentar

    • Tifozi1987 on 7. 9. 2017 at 8:01

    Bravo Andraž!
    Čestitke!

Komentarji so onemogočeni.

EnglishSlovenian