Poraz tudi proti Aluminiju

Koprčani so nadaljevali niz brez zmage, ki traja že pet tekem. Doma kanarčki nismo premagali niti Aluminija, Bonifiki, ki je prvič na Bonifiki zmagal in se krčevito bori za obstanek. Slab začetek in še slabši konec tekme, ne vem pa kako bo Koper brez razpoznavne igre še kogar navdušil. Iskati uteho v pokalu in napredovanje z takimi predstavami se mi zdi neumestna in smešna. No videli bomo že v sredo v Celju ali smo sposobni še kaj odigrati kot je treba in se prebiti v finale pokala.

Koper – Aluminij 0:3 (0:2)

T. Pečnik 7., Krefl 24./11-m, 91 Mujan

Koper: Vargić, Žužek, Jelić Balta, Mittendorfer, Mišić, Dodlek, Pejić (46./Caimacov), Viler, Vršič (46./Barišič), Palčič, Spinelli (46./Vekić).
Aluminij: Janžekovič, Azemović, Petek, G. Pečnik (78./Pantalon), Prša, Marinšek (71./Jakšić), Bolha, Krefl, T. Pečnik (77./Čermak), Flakus Bosilj (87./Mujan), Kadrić (87./Ploj).

Video :

Komentarji6

Preskoči na obrazec za komentar

• Tifozi1987 on 11/05/2021 at 19:50

Vanoli pojdi k Olimpiji in vzemi s seboj še IG7.
    To ni več podobno nogometu, pa še predsednik daja takšne nevmesne objave.
    Klub je od vseh nas koprčanov,……..!!!!

Forza Koper

1. Vanoli il tuo tempo e pasato per sempre-vadi e non ritorni mai piu….slabše skoraj ne more bit in prosim ne po sodnikih kateri niso nič krivi.Z istimi igralci razen igralca s št.7 ter s Srebrničem smo jeseni igrali všečno ter nadigrali tako olimpijo kot maribor v gosteh.
    Nk koper since 1920

• rumeni on 10/05/2021 at 14:43

Ni samo Vanoli kriv. Nekdo bi rekel, da se dogaja že nekaj tekem trgovina za točke. Guberac se napihuje, da lahko klub spravi v četrto ligo, če se mu zahoče oziroma naredi iz kluba kar se mu zljubi. Jaki neki poslovnež. Boljše tekmovati v četrti ligi z domačimi igralci, ki se borijo za barve kluba, kot pa tako sramotenje našega Kopra, kot se dogaja zadnje čase na igrišču. Igralci se menda borijo na tekmah. Kdo mu verjame.
    Na koncu se bodo to trgovino igrali sami !

• Bruno on 10/05/2021 at 14:07

E moj Kuper, kaj delajo s tebe.
    Ku bi bil namesto Vanolija, kakšen domači trener, bi ga že kada zbrcali ven iz kluba. Ta taljan nima pojma o balunu. Ma anka jaz mu rećem, ma va kagare.

• StariNavijač on 09/05/2021 at 22:45

Vanoli ma va cagareeeeeeeeeeeee😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡