Ali se je za Koper že pričel prestopni rok

Kmalu sestanek s Koprom je za sportal dejal Dare Vršič več si preberite na tej povezavi Sportal.si

Zadnji reprezentančni zadetek je dosegel leta 2011 za zmago Slovenije nad Srbijo. Pri Mariboru je v zadnji sezoni dobival malo priložnosti, na večini tekem se je moral zadovoljiti z obrobno vlogo. Zdaj išče priložnost drugje, a še ni dobil prave ponudbe. Ne skriva pa, da se že dogaja nekaj med njim in koprskim klubom, ki bo v prihodnji sezoni tekmoval v drugi ligi in se želi ekspresno vrniti med najboljše.

Bi se lahko Vršič po desetletju vrnil na Bonifiko in okrepil klub, s katerim je v sezoni 2009/10 pisal zgodovino, saj so se kanarčki takrat povzpeli na slovenski prestol in postali prvaki? “S Koprom v prihodnjih dneh pričakujem sestanek. Želja po igranju je velika. Če ne bi bila tako velika, me Koper ne bi zanimal, ker igra v drugi ligi. A je. Koper me zanima, ker bi imel tam podporo. Le na tak način pa lahko pokažem kvalitete,” ne ovinkari nekdanji slovenski reprezentant, ki ga na Koper vežejo prelepi spomini. “Bilo je čudovito. Pomagal sem k naslovu, čeprav je bila moja pripravljenost na nizki ravni,” ne bo nikoli pozabil spomladanskega dela pred devetimi leti, ko se je iz Romunije preselil na Obalo in mešal štrene tekmecem Kopra.

Vir: Sportal preberi več

EnglishSlovenian