Ali se Jan Koprivec vrača ?

Vse kaže, da bo zasedba z Bonifike v nadaljevanju sezone močnejša za še eno zveneče ime. Za ‘izgubljenega sina’ Jana Koprivca, ki je pred 12 leti zapustil Koper in se preselil k zahodnim sosedom, kjer je zamenjal kar nekaj klubov, in je po koncu igranja v Italiji bil nazadnje član ciprskega Pafosa.
A zdaj je 31-letni vratar brez delodajalcev in se je v začetku tedna pridružil treningom “kanarčkov”, pri Kopru pa ne skrivajo želje, da bi z njimi tudi ostal. “Začeli smo se pogovarjati o sodelovanju, a sem moral vmes na pot. Jutri se vračam in potem bomo spet sedli za isto mizo. Da, nadvse nas zanima, da bi se nam pridružil in ostal z nami naslednjih nekaj let. Je domačin, otrok kluba, prav tako govorimo o odličnem vratarju z reprezentančnimi izkušnjami. Vsekakor bi bil pravšnji za naš projekt in verjamem, da bomo dosegli dogovor,” je pojasnil predsednik kanarčkov Ante Guberac. vir ekipa

Jan Koprivec

1 komentar

    • Stari navijač on 30/08/2019 at 9:37

    Odlična okrepitev, žal pa Bužan bo izpodrinjen. Govorice ga peljejo v Novo Gorico.

Komentarji so onemogočeni.

NK Koper 1920 - 2020 " Bodi moder, navijaj za rumene "