Ali se Jan Koprivec vrača ?

Vse kaže, da bo zasedba z Bonifike v nadaljevanju sezone močnejša za še eno zveneče ime. Za ‘izgubljenega sina’ Jana Koprivca, ki je pred 12 leti zapustil Koper in se preselil k zahodnim sosedom, kjer je zamenjal kar nekaj klubov, in je po koncu igranja v Italiji bil nazadnje član ciprskega Pafosa.
A zdaj je 31-letni vratar brez delodajalcev in se je v začetku tedna pridružil treningom “kanarčkov”, pri Kopru pa ne skrivajo želje, da bi z njimi tudi ostal. “Začeli smo se pogovarjati o sodelovanju, a sem moral vmes na pot. Jutri se vračam in potem bomo spet sedli za isto mizo. Da, nadvse nas zanima, da bi se nam pridružil in ostal z nami naslednjih nekaj let. Je domačin, otrok kluba, prav tako govorimo o odličnem vratarju z reprezentančnimi izkušnjami. Vsekakor bi bil pravšnji za naš projekt in verjamem, da bomo dosegli dogovor,” je pojasnil predsednik kanarčkov Ante Guberac. vir ekipa

Jan Koprivec

Komentarji so onemogočeni.

NK Koper 1920 - 2020 " Bodi moder, navijaj za rumene "