Ali bo bolje v četrtek ?

Se sprašujemo navijači “kanarčkov”, ki so nas žal na začetku spomladanskega dela razočarali. Bledi Koprčani so do sedaj v prvih krogih bili neprepoznavni in daleč od jesenske forme, ko so na koncu pristali na 4. mestu in osvojili kar 30 točk. Rodolfo Vanoli je zavihal rokave, na treningih pa smo videli živahnejši pristop, ki bo mogoče pripomogel k boljši igri in osvajanju prepotrebnih točk. Napake v obrambi se vse preveč ponavljajo, vratar ne vliva zaupanja in mogoče je prav on tisti, ki bi moral narediti nekaj več in ekipi dodati tisto mirnost in zbranost, ki smo jo imeli jeseni. Prihaja prebujena ekipa Mure, ki pa ni več tako zanesljiva kot pri prvem obisku Bonifike letos. Rumeno- modri imajo tokrat popravni izpit in sam si mislim, da bo tokrat le drugače.

Napovednik

Sodniki:Sagrković Asmir (glavni sodnik), Povšnar Dejan (1. pomoč), Švarc Dejan (2. pomoč) , Šabanagić Denis (4. sodnik)
Delegat:Šturm Emil

Vse tekmetekmezmageneodločeniporazigoli
Koper20022
Mura22005
ŠRC Bonifikatekmezmageneodločeniporazigoli
Koper10011
Mura11003
Mestni stadion Fazanerijatekmezmageneodločeniporazigoli
Koper10011
Mura11002