Visoka zmaga Kanarčkov

V predzadnjem krogu so Radomlje gostovale v Kopru in z Bonifike odnesle vse tri točke. Toda tokrat so Koprčani pokazali, kdo je gospodar na Bonifiki in že v prvi minuti z zadetkom Osuji povedli. Osuji bi lahko dosegel še svoj drugi zadetek na srečanju, a zatresel je le vratnico. V nadaljevanju so rumeni po predložku Parrisa, in igranju z roko Markoviča preigrali enajstmetrovko, ki jo je Kotnik tudi realiziral. Koprčani so imeli tudi nekaj smole, saj je Osuji zadel še vratnico, na to pa tik pred koncem polčasa, ko se je znašel povsem sam pred vrati Radomelj, saj je zaključil slabo in zgrešil okvir vrat. Drugi polčas in peti zadetek v tej sezoni za Kotnika, ki je unovčil lepo podajo in z glavo žogo poslal za hrbet Velića. 3:0! Velika napaka Luke Gučeka , do žoge je prišel Kaheem Parris, ki pa je vendarle zadel v letošnji sezoni. Kanarčki so tako z zmago trenutno, saj za dan prvi na lestvici.V soboto pa vsi na Bonifiko, prihaja Olimpija.

Koper : Radomlje 5:0, (2:0)
Strelci: Osuji 1., Kotnik 13./11-m, 59. Parris 68′, Jašaragič 93.

Rumen karton: Matkovič, Hdžić, Ševelj, Čujič

Sodnik: Matej Jug (Tolmin)

Koper: Golubović, Šimčak, Palčič, Žužek, Novoselec, Correia (od 81.
Benedičič), Vešner Tičić, Kotnik (od 71. Krajinović), Osuji (od 71.
Jašaragić), Parris (od 71. Šipovac), Šušnjara (od 71. Kolobarić).

Radomlje: Velić, Marković (od 75. Justin), Vrhovac (od 67. Jazbec),