Celje na Bonifiki

Po uspehu na domači zelenici v sredo proti ekipi iz Domžal, kanarčki pričakujejo Celje. Koprčani so prvo srečanje na Areni z dežele dobili s 3:1. Kako bo tokrat bomo videli že v nedeljo ob 17h s prenosom tudi na Sportklubu. Ampak to pišem, ker si “kanarčki” res zaslužijo, da jih podprete in bodrite v čim večjem številu. Mislim, da so si tokrat rumeni z dobrimi igrami le pridobili vaše zaupanje in, da skupaj napolnimo sedaj, kar prazno Bonifiko. In naj pripomnim, da navijajmo za naš Koper in ne obiskujemo Bonifiko zaradi drugih ekip, ampak bodrimo svoje. Bodi moder, navijaj za rumene.

Sodniki:Obrenović Rade (glavni sodnik), Kordež Grega (1. pomoč), Salkić Alen (2. pomoč) , Balažič Dejan (4. sodnik)
Delegat:Kranjec Sandi

There is no formation associated with this shortcode.

Vse tekmetekmezmageneodločeniporazigoli
Koper81342126116