“Kanarčki” imajo svojega

Kanarčki se lahko odslej pohvalijo z lastnim avtobusom. Igralci Kopra se bodo zopet vozili s svojim prevoznim sredstvom, namreč to je že drugi avtobus v lasti kluba. Rumenčka smo imeli v začetku devetdesetih, ko je po predsednikovanju Bogdana Brusa v letu 1994 odšel v zgodovino ( beri odpad).

Boško Županovič “To je moja želja izpred dveh let, ko smo v dodatnih kvalifikacijah za drugo ligo igrali proti Gradu. Bilo je sredi poletja in z organizacijo prevoza na gostovanje v Prekmurje smo imeli nemalo težav. Nismo mogli dobiti avtobusa, ne za ekipo ne za navijače. Na koncu je vskočil hrvaški prevoznik, hkrati pa smo najeli dva kombija. Takrat sem se zavedel, da bi bilo treba v bližnji prihodnosti najti rešitev, da se s tovrstnimi nevšečnostmi ne bi več ubadali. Da moramo imeti klubski avtobus. Mora ga imeti vsak klub, ki da kaj nase ter želi ustvariti pravšnji športni in tudi siceršnji ugled. Odločil sem se, da poskušam to uresničiti, in ponudila se mi je priložnost. To je moje darilo klubu za stoti rojstni dan in uvrstitev v prvo ligo. Z dušo in srcem sem pri Kopru, zato sem to storil z največjim zadovoljstvom. Tudi s tem mu izkazujem svojo pripadnost,” je svojo potezo pojasnil Boško Županović. “To je avtobus, s katerim se bomo vozili samo po tri točke in ki bo zelo kmalu vozil tudi po cestah zunaj Slovenije. Na pomembna evropska gostovanja,” je v svojem ambicioznem slogu pristavil snovalec kadrovske politiki v našem klubu.

1 komentar

• StariNavijač on 12/06/2020 at 15:22