Koper tudi na drugi neodločeno

Druga tekma v Antalyi in nasprotnik je bil Samtredia, ki igra v prvi Gruzijski ligi. Koprčani so danes na drugii pripravljalni tekmi v Antaliyi odigrali in pomerili moči proti Gruzijski ekipi Samtrediji. Srečanje se je tudi tokrat za nas končalo brez doseženega zadetka.

FC Koper – FC Samtredia 0:0 (0:0)

Koper: Vargič, Badžim, Bešir, Čirjak, Djermanovič, Hadžič, Jozinovič, Mišič, Galešič, Baša, Dodlek

V nedeljo se bodo pomerili proti ruskemu drugoligašku FK Neftekhimik Nizhenkamsk.

Komentarji5

Preskoči na obrazec za komentar

• VednoKoper on 17/02/2020 at 13:41

spet nerganje…hočemo stari grb, hočemo domače igralce, hočemo to pa to….Zakaj pa vidva ne prevzameta klub s svojim denarjem in igrata z U-15, sami domači fantje? Kdo vam bo plačeval vstopnino v 4.ligi?Kako bo klub preživel brez sponzorjev? Ne prideta več na stadion?Ne bomo vaju pogrešali!

• StariNavijač on 17/02/2020 at 21:19

Saj zato je stadion prazen 🤣🤣🤣

• Nostalgik on 18/02/2020 at 13:51

Če ne bi bilo kritik in nerganja bi imeli še vedno dirkalno kozo na grbu ,zato drugič premisli pred komentiranjem ,kajti kritike so vedno dobrodošle,ker izražajo mnenje ljudi ,ki hodijo na tekme in če je predsednik pameten , bo naredil vse ,da pridejo gledalci na tekme.

• Nostalgik on 17/02/2020 at 12:44

Spet stara štorija , sami forešti od šerifa naprej. Zdej so začeli še u mladince vozit forešte . Eee , isto ko Stari lisjak ,me ne vidite več na tekmi !

• Stari lisjak on 15/02/2020 at 3:05

Še en novi hrvat v Kopru: Marko Martinaga (vir:Transfermarkt).
    Nekoč smo bili znani po najboljši nogometni šoli v Sloveniji.

Opet sami tujci?!
    Lahko se klub kar preimenuje v FC Kopar Croatia.

Me ne vidite več na stadionu!!!!!!