Koper tudi na drugi neodločeno

Druga tekma v Antalyi in nasprotnik je bil Samtredia, ki igra v prvi Gruzijski ligi. Koprčani so danes na drugii pripravljalni tekmi v Antaliyi odigrali in pomerili moči proti Gruzijski ekipi Samtrediji. Srečanje se je tudi tokrat za nas končalo brez doseženega zadetka.

FC Koper – FC Samtredia 0:0 (0:0)

Koper: Vargič, Badžim, Bešir, Čirjak, Djermanovič, Hadžič, Jozinovič, Mišič, Galešič, Baša, Dodlek

V nedeljo se bodo pomerili proti ruskemu drugoligašku FK Neftekhimik Nizhenkamsk.

Komentarji 3

• VednoKoper on 17/02/2020 at 13:41
    • Odgovori

spet nerganje…hočemo stari grb, hočemo domače igralce, hočemo to pa to….Zakaj pa vidva ne prevzameta klub s svojim denarjem in igrata z U-15, sami domači fantje? Kdo vam bo plačeval vstopnino v 4.ligi?Kako bo klub preživel brez sponzorjev? Ne prideta več na stadion?Ne bomo vaju pogrešali!

• Nostalgik on 17/02/2020 at 12:44
    • Odgovori

Spet stara štorija , sami forešti od šerifa naprej. Zdej so začeli še u mladince vozit forešte . Eee , isto ko Stari lisjak ,me ne vidite več na tekmi !

• Stari lisjak on 15/02/2020 at 3:05
    • Odgovori

Še en novi hrvat v Kopru: Marko Martinaga (vir:Transfermarkt).
    Nekoč smo bili znani po najboljši nogometni šoli v Sloveniji.

Opet sami tujci?!
    Lahko se klub kar preimenuje v FC Kopar Croatia.

Me ne vidite več na stadionu!!!!!!

Vaš e-poštni naslov ne bo objavljen